Daisypath Anniversary tickers

 

                                                                                           Daisypath Friendship tickers
                 

آرشيو مطالب

شهریور ۸٩

امرداد ۸٩

تیر ۸٩

خرداد ۸٩

اردیبهشت ۸٩

فروردین ۸٩

موضوعات

روزنوشت (٢۳)

وسایل خونه عشق (جهیزیه) (٩)

خاطرات به روایت قلم (٥)

خاطرات به روایت تصویر (۱)

داستان حماسه عشق ما (۱)

لینک دوستان

حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ

|||| لینک دوستان در وبلاگ اصلیم ||||

وبلاگ اصلی ما (عشق بیدار)


نويسندگان

یاس رازقی و بهارنارنج


صفحات وبلاگ

درباره وبلاگدرباره :همانطور که بسیاری از شما دوستان میدانید از 4 سال پیش وب نوشته های عشقم را در "عشق بیدار" http://formyramin.blogsky.com نوشته ام . آنجا حریم امنی بود و هست. حس زیبایی برایم دارد. انگار مقدس است. آنقدر مقدس که دلم نمی آید در آن از مادیات و دغدغه های انسانی چیزی بگویم. اما خلایی را در ورای عاشقانه نوشت های مجازی ام حس کردم. دلم میخواست از خاطراتم بگویم. از برنامه ریزی های عمومی برای فراهم نمودن یک زندگی زیبا در کنار عشقی که پس از سال ها سختی به یکدیگر خواهیم رسید. از شور و نشاط پر شور این روزهایم. پس این وبلاگ را تنها به این موضوعات اختصاص خواهم داد. گرچه خاطراتم را کامل تر از اینجا در جای دیگری نیز ثبت میکنم...
پروفایل مدیر : یاس رازقی و بهارنارنجمطالب پیشین

خانه به دوش!

بازم طولانی

سفرنامه اصفهان - 15 تا 24 مرداد89

یه مدت نیستم

اتمام پروژه ی T

شروع تعطیلات

آخر این پست مهم تره!

حرکت تازه

سفرنامه ی مشهد

کوتاه نوشت
 
امکانات جانبی

»تعداد بازديدها:
»کاربر: Admin


فلاکس دوقلو

دیروز یه سر رفتم بیرون و این فلاکس دوقلو رو خریدم. قصد خرید نداشتم اما یه هویی شد! من و رامین شدیدا اهل پیک نیک هستیم. اینم یکی از اون وسایلیه که بی شک ازش زیاد استفاده خواهیم کرد. آوردم خونه تست هم کردم و از آزمایش سربلند دراومد! یه سمتش آب جوش ریختم و یه سمت آب سرد و تکه های یخ. جنس بدنه اش که مشخصه استیله. اما داخلش هم استیله و این از قبل برام فاکتور مهمی بود. این تصویرش:

حالا که قراره تو این بلاگ از روزمره هام بنویسم(اونم بیشتر بخاطر خودم!) بذارید کمی برای خودم یه موضوعی رو باز کنم. تازگی ها حس میکنم بی برنامه شدم. خیلی بی برنامه! یه جورایی خودمو گول میزنم انگار. الکی الکی کلی وقتمو هدر میدم. اوقات روزانه ی من در این مقطع اینجوری میگذره:  (البته اینو بگم که تا یکی دو هفته پیش اونقدر سرم شلوغ بود که فرصت سر خاروندن نداشتم)

صبح حوالی 6 بیدار میشم و 7 میرم سرکار. وقت اداری 7:15 تا 14:15 هستش. بعدش میرم خونه. محل کار و زندگیم به هم خیلی نزدیکه. تا برسم خونه میشه 14:30. بعد هم که ناهار . بعد خواب! تااااا حداقل ساعت 17. بعد هم تا شب فقط وقت کشی. اونم پشت سیستم و اینترنت. حالا جالب هم اینه که تو نت کار چندان مفیدی نمی کنم. همش وبلاگ گردی و آپ کردن این بلاگ. شاید بینش یه ساعت برم بیرون یه گشتی بزنم. شب هم حوالی 12 میخوابم. حالا جالبتر از همه ی اینا اینه که من تمام مدت عصر تا وقت شام تو اتاقم هستم. طوریکه خونواده ام همیشه ازم گله دارن که تو تو جمع ما نیستی.

خب احتمالا با این اوصافی که عرض کردم پیش خودتون میگید چقدر وضعت بدههههههه! قبول دارم! راستش مساله ی اصلی اینه که یه جورایی بی حوصله ام. شایدم بی انگیزه. کنکور ارشد من در پیشه (20 روز دیگه). اونوقت من با وجودیکه برای مطالعه وقت هم دارم درس نمی خونم. یعنی اصلا حوصله ی باز کردن لای کتاب رو ندارم. یه پروژه مربوط به کار آزادم هم در حال انجام دارم که همش یه عصر کار داره تا تموم شه اما همونم حوصله ندارم روش کار کنم. در هفته یه روز شیفت کاری خارج وقت اداری دارم. هی هر هفته لپ تاپو میکشونم اداره تا در زمان شیفت که فقط حالت اماده باش داره ، روش کار کنم اما حتی روشن هم نمیکنم.

از خودم خسته شدم. از خودم دلگیرم. دارم وقتمو الکی تلف میکنم. البته اینم بگما اگه یه کار مورد علاقه برام پیش بیاد شدیدا استقبال میکنما. مثلا سرم درد میکنه برای کارهای هنری. ولی یکی این پروژه و یکی هم این کنکور اعصاب منو خورد کرده! خب کلی غر زدم. حالا به نظر شما من چمه؟ خوب میشم؟! چیکار کنم؟ باید امروز با خودم کنار بیام...


چیزایی که باید برای تهیه ی سرویس پاچه ای آشپزخونه بخرم:

نوار اریب ساتن قهوه ای روشن: 30 متر (نصفش برای کاور وسایل آشپزخونه)

پلاستیک ضخیم بی رنگ و شفاف : فعلا 3 متر

نخ دوخت قهوه ای به رنگ نوار اریب ها

پارچه و پنبه(برا داخل دم کنی و دستگیره ها) رو هم که قبلا خریدم.

آستری تترون رنگ کرم : فعلا 2 متر


کلمات کلیدی : وسایل خونه عشق (جهیزیه)

نوشته شده توسط یاس رازقی و بهارنارنج در ۱۳۸٩/٢/۱٠

نظرات ()
Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by formyramin This Themplate By Theme-Designer.Com