Daisypath Anniversary tickers

 

                                                                                           Daisypath Friendship tickers
                 

آرشيو مطالب

شهریور ۸٩

امرداد ۸٩

تیر ۸٩

خرداد ۸٩

اردیبهشت ۸٩

فروردین ۸٩

موضوعات

روزنوشت (٢۳)

وسایل خونه عشق (جهیزیه) (٩)

خاطرات به روایت قلم (٥)

خاطرات به روایت تصویر (۱)

داستان حماسه عشق ما (۱)

لینک دوستان

حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ

|||| لینک دوستان در وبلاگ اصلیم ||||

وبلاگ اصلی ما (عشق بیدار)


نويسندگان

یاس رازقی و بهارنارنج


صفحات وبلاگ

درباره وبلاگدرباره :همانطور که بسیاری از شما دوستان میدانید از 4 سال پیش وب نوشته های عشقم را در "عشق بیدار" http://formyramin.blogsky.com نوشته ام . آنجا حریم امنی بود و هست. حس زیبایی برایم دارد. انگار مقدس است. آنقدر مقدس که دلم نمی آید در آن از مادیات و دغدغه های انسانی چیزی بگویم. اما خلایی را در ورای عاشقانه نوشت های مجازی ام حس کردم. دلم میخواست از خاطراتم بگویم. از برنامه ریزی های عمومی برای فراهم نمودن یک زندگی زیبا در کنار عشقی که پس از سال ها سختی به یکدیگر خواهیم رسید. از شور و نشاط پر شور این روزهایم. پس این وبلاگ را تنها به این موضوعات اختصاص خواهم داد. گرچه خاطراتم را کامل تر از اینجا در جای دیگری نیز ثبت میکنم...
پروفایل مدیر : یاس رازقی و بهارنارنجمطالب پیشین

خانه به دوش!

بازم طولانی

سفرنامه اصفهان - 15 تا 24 مرداد89

یه مدت نیستم

اتمام پروژه ی T

شروع تعطیلات

آخر این پست مهم تره!

حرکت تازه

سفرنامه ی مشهد

کوتاه نوشت
 
امکانات جانبی

»تعداد بازديدها:
»کاربر: Admin


قاشق چنگال رومیزی + خیارخوری

قبلاهم گفته بودم که پروسه ی جهیزیه خریدن من نظم خاصی نداره! چون هنوز زمان عروسیمون مشخص نیست و دست کم نه ماه دیگه بهش مونده. تصمیم اصلیم اینه که همه رو همون دم آخری بخرم. اما گاهی یه چیزهایی هست که وقتی ازشون خوشم میاد نمیتونم بگذرم. و یا به هر دلیلی بعضی چیزها که معمولا هم چیزهای مهمی نیستند رو الان می خرم. چند وقته تصمیم داشتم از این سرویس های قاشق چنگال رومیزی 6 نفره برای دم دست بخرم:

(این تصویر روی جعبه است)

البته برای مهمون قبلا یه سرویس کامل که اگه اشتباه نکنم باید 18 نفری باشه از اون کشویی ها خریدم. اما برا دم دست و استفاده ی هر روزه ی خودمون میخواستم یه سرویس متفاوت بخرم تا مثل این راحت هم بذارم تو جاش. اون سری که پیش همسری بودیم و رفتیم یکی دو تا پاساژ لوازم خانگی رو دیدیم یه طرح از این قاشق چنگال ها رو دیدیم و هر دو خیلی ازش خوشمون اومد. اون طرح رو قبلا اینجا تو شهر خودم هم دیده بودم. اونجا تو اصفهان میگفت 36 تومن. اما من اینجا تو شهر خودم 30 تومن قیمت کرده بودم. برا همین گذاشتم تا اینجا بخرم. تا اینکه امروز بالاخره رفتم و خریدم. این طرحیه که من خریدم:

(از هر کدوم از تیکه هاش یه دونه از بسته بندی خارج کردم و عکس گرفتم. دسته هاش از نزدیک دو حالته. یه جوری مات و مشجره و روش حباب های براق داره)

اووووووووو خدا میدونه بعد خریدش چه ذوقی داشتم و وقتی به رامین زنگ زدم و خبر دادم سر همچین چیز کوچیکی چه ذوق هایی کردیم. فکرش خیلی زیباست که یه روز تو خونه ی عشق با این وسایل میخوایم زندگی کنیم. برا همین هر وقت یه چیزی برا خونه ی عشق میخریم کلی دو تایی ذوق میکنیم. ضمنا کلی تو مغازه ی آقاهه به هم زنگ می زنیم و نظر خواهی و مشترکا خرید میکنیم. ای خواهرا دوریه دیگه! ناچاری همه ی عاشقانه هاتو در همین تلفن ها و اس ام اس ها و میل ها خلاصه کنی. ما کارت عقدمون رو هم تو همین فاصله ها با میل و تلفن مشترکا انتخاب کردیم! بد نیست همینجا از کارت عقدمم که کلی براش ذوق دارم بگم. ما به خاطر اینکه برا عقدمون یه جشن بزرگ گرفتیم باید برا مهمون هامون کارت میدادیم. کارت زیبا و عاشقانه ای شد.  یه کار شیک و زیبا. یکی از شعرهای منم دادیم روش نقره کوب کردن. یادم نمیره چقدر اون روز ذوق داشتیم . کارت عقد و عروسی خیلی مهمه آخه. هنوزم وقتی نگاش میکنم حس خاصی بهم دست میده.

بین خرید امروز این سرویس خیار خوری رو هم دیدم که خیلی ازش خوشم اومد و نتونستم ازش بگذرم. یه دونه ظرف بزرگه به اضافه ی 6 تا بشقاب مربعی.

(طرح های گل روش در واقع بی رنگه . یعنی از داخلش اون سمت دیگه دیده میشه)

خب. نهایتا باید از دلداری هاتون برای پست قبل ازتون خیلی خیلی تشکر کنم. دنیای منم اینطوریه دیگه... خدا خودش میدونه چه لحظه ها و روزهایی به من میگذره... اما با همه ی این دلتنگی ها و غصه ها اعتراف میکنم زندگیم خیلی قشنگه... عشق...


کلمات کلیدی : وسایل خونه عشق (جهیزیه)

نوشته شده توسط یاس رازقی و بهارنارنج در ۱۳۸٩/۳/٢٥

نظرات ()
Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by formyramin This Themplate By Theme-Designer.Com