Daisypath Anniversary tickers

 

                                                                                           Daisypath Friendship tickers
                 

آرشيو مطالب

شهریور ۸٩

امرداد ۸٩

تیر ۸٩

خرداد ۸٩

اردیبهشت ۸٩

فروردین ۸٩

موضوعات

روزنوشت (٢۳)

وسایل خونه عشق (جهیزیه) (٩)

خاطرات به روایت قلم (٥)

خاطرات به روایت تصویر (۱)

داستان حماسه عشق ما (۱)

لینک دوستان

حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ

|||| لینک دوستان در وبلاگ اصلیم ||||

وبلاگ اصلی ما (عشق بیدار)


نويسندگان

یاس رازقی و بهارنارنج


صفحات وبلاگ

درباره وبلاگدرباره :همانطور که بسیاری از شما دوستان میدانید از 4 سال پیش وب نوشته های عشقم را در "عشق بیدار" http://formyramin.blogsky.com نوشته ام . آنجا حریم امنی بود و هست. حس زیبایی برایم دارد. انگار مقدس است. آنقدر مقدس که دلم نمی آید در آن از مادیات و دغدغه های انسانی چیزی بگویم. اما خلایی را در ورای عاشقانه نوشت های مجازی ام حس کردم. دلم میخواست از خاطراتم بگویم. از برنامه ریزی های عمومی برای فراهم نمودن یک زندگی زیبا در کنار عشقی که پس از سال ها سختی به یکدیگر خواهیم رسید. از شور و نشاط پر شور این روزهایم. پس این وبلاگ را تنها به این موضوعات اختصاص خواهم داد. گرچه خاطراتم را کامل تر از اینجا در جای دیگری نیز ثبت میکنم...
پروفایل مدیر : یاس رازقی و بهارنارنجمطالب پیشین

خانه به دوش!

بازم طولانی

سفرنامه اصفهان - 15 تا 24 مرداد89

یه مدت نیستم

اتمام پروژه ی T

شروع تعطیلات

آخر این پست مهم تره!

حرکت تازه

سفرنامه ی مشهد

کوتاه نوشت
 
امکانات جانبی

»تعداد بازديدها:
»کاربر: Admin


در راه تغییر

من خودمو تو همین چند سالی که از عاشقانگیم می گذره شناختم. تو همین چند سال که همسفرم مردیه که کمکم میکنه بدونم کی هستم و کجای هر ماجرایی ایستادم. با برخورد و قضاوت های منصفانه و بی طرفانه اش بهم کمک میکنه بفهمم فلان مساله نقطه ی قوت منه و باید بزرگش کنم و فلان مساله نقطه ی ضعف منه و باید اونقدر کوچیکش کنم تا از بین بره. این روزها کنارمه. و باز دارم ازش درس می گیرم. نکته ای که این سری ذهنمو خیلی مشغول کرده یه ضعف بزرگ روحی در منه. متوجه مشکلاتی در روحیاتم شدم. اینکه خیلی بی حوصله ام. قبلنا اینو به عجول بودنم ربط میدادم. اما الان متوجه شدم من خیلی بی حوصله ام. نمیدونم مشکل کجای روحیاتمه. اما باید بفهمم . ابهام کاریم خیلی منو به هم ریخته. مشکلات دیگه ی عشقمون در این چند سال اخیر هم نمیتونسته بی تاثیر باشه. به هر صورت نمیخوام تبدیل به یه آدم افسرده بشم. باید به خودم کمک کنم. و صد البته که رامین مهربونم بزرگترین دلگرمی و پشتگرمیمه. در این راستا تصمیم به مطالعه دارم. خب من طبیعتا وقتی برای مطالعه ندارم. اما یه ایده ی خوب به ذهنم رسیده که دوست داشتم اینجا هم مطرح کنم شاید به درد شما هم بخوره. میخوام از کتاب های موبایل استفاده کنم. فعلا دو تا کتاب معروف "چه کسی پنیر مرا جابجا کرد" و "قورباغه ات را قورت بده" در دستور کارمه. نباید اجازه بدم مشکلات وصال و یا کارم باعث شه روحیه ام رو از دست بدم. باید برای عشقم همیشه تازه و با نشاط باشم. باید خودمو براش بسازم.

این سایت برای دانلود کتاب های موبایل عالیه. حسن کتاب های موبایل اینه که آدم وقت خواب که معمولا میل به مطالعه داره میتونه ازشون استفاده کنه. چون سختی مطالعه وقت خواب برا من این بود که با نور آباژور نمیتونستم مطالعه کنم. وقتی غرق رختخواب بودم هم حال نداشتم بعد مطالعه بلند شم برق خاموش کنم! (خیلی تنبلم. نه؟) بنا بر این این کتاب ها برای من یکی که عالیه!

بعدا نوشت : اینطور که و.ز.ی.ر گفته امروز باید نتایج استخدامیشون بیاد. گفته تا پایان هفته جاری. خب یعنی تا امروز دیگه. نه؟ فردا که تعطیله و نمیرن سر کار تا نتایجو بذارن رو سایت. چه میدونم خخخخخخب. فقط سریع تر اعلام کنن تا یه فراز مهم از زندگیم مشخص شه. البته من هنوز نتیجه ی قبولیم تو آزمون نیومده نگران تعویض کارم هستم! خودم میدونم شورشو درآوردم! بیچاره رامین!


کلمات کلیدی : روزنوشت

نوشته شده توسط یاس رازقی و بهارنارنج در ۱۳۸٩/٤/٩

نظرات ()
Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by formyramin This Themplate By Theme-Designer.Com