Daisypath Anniversary tickers

 

                                                                                           Daisypath Friendship tickers
                 

آرشيو مطالب

شهریور ۸٩

امرداد ۸٩

تیر ۸٩

خرداد ۸٩

اردیبهشت ۸٩

فروردین ۸٩

موضوعات

روزنوشت (٢۳)

وسایل خونه عشق (جهیزیه) (٩)

خاطرات به روایت قلم (٥)

خاطرات به روایت تصویر (۱)

داستان حماسه عشق ما (۱)

لینک دوستان

حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ

|||| لینک دوستان در وبلاگ اصلیم ||||

وبلاگ اصلی ما (عشق بیدار)


نويسندگان

یاس رازقی و بهارنارنج


صفحات وبلاگ

درباره وبلاگدرباره :همانطور که بسیاری از شما دوستان میدانید از 4 سال پیش وب نوشته های عشقم را در "عشق بیدار" http://formyramin.blogsky.com نوشته ام . آنجا حریم امنی بود و هست. حس زیبایی برایم دارد. انگار مقدس است. آنقدر مقدس که دلم نمی آید در آن از مادیات و دغدغه های انسانی چیزی بگویم. اما خلایی را در ورای عاشقانه نوشت های مجازی ام حس کردم. دلم میخواست از خاطراتم بگویم. از برنامه ریزی های عمومی برای فراهم نمودن یک زندگی زیبا در کنار عشقی که پس از سال ها سختی به یکدیگر خواهیم رسید. از شور و نشاط پر شور این روزهایم. پس این وبلاگ را تنها به این موضوعات اختصاص خواهم داد. گرچه خاطراتم را کامل تر از اینجا در جای دیگری نیز ثبت میکنم...
پروفایل مدیر : یاس رازقی و بهارنارنجمطالب پیشین

خانه به دوش!

بازم طولانی

سفرنامه اصفهان - 15 تا 24 مرداد89

یه مدت نیستم

اتمام پروژه ی T

شروع تعطیلات

آخر این پست مهم تره!

حرکت تازه

سفرنامه ی مشهد

کوتاه نوشت
 
امکانات جانبی

»تعداد بازديدها:
»کاربر: Admin


وسواس در خرید

اگه اون وبگاه رو مطالعه کرده باشید متوجه شدین که فعلا دوران عقد رو می گذرونیم (و ان شاالله که زودتر بگذره و درد این دوری ها رو از دل و روحمون بگیره). طبیعتا یکی از دغدغه ها و برنامه ریزی های مهم من موضوع تهیه ی جهیزیه است. حالا در نظر بگیرید که من هم دختری به شدت حساس و باریک بین هستم. یعنی روی تک تک خریدهام وسواس به خرج میدم. مثلا چند روز پیش میخواستم سرویس دم کنی و دستگیر و این چیزها رو بخرم. خب طبیعتا در ادامه اش به فکر خرید کیسه ی سبزی و میوه ی داخل یخچال و پیش بند ظرفشویی و غیره هم افتادم. بعدش دیدم اینا هیچ جا سِتِ همدیگه پیدا نمیشه. اینه که تصمیم گرفتم خودم پارچه بخرم و بدوزم. اینم بگم که من اندک هنری در خیاطی و کارهای هنری دارم. و شدیدا علاقه مندم هنر خودم رو در زندگیم استفاده کنم. مثلا از نمونه هاش که برای همیشه برام خاطره انگیز و پرشور خواهد بود این بود که لباس عروسم برای مراسم عقد رو خودم دوختم و خدا میدونه اون شب از اینکه تو شب وصال عشقم لباسی رو تنم کرده بودم که مدت ها با عشق و شور روش کار کرده بودم و همسرم هم کلی براش نظر داده بود چه ذوقی داشتم. به امید خدا در پست های بعدی جهت مرور بر خاطرات گذشته ام ازش عکس خواهم گذاشت.

داشتم از جریان خرید سرویس دم کنی و اینا میگفتم. خلاصه تصمیم گرفتم خودم پارچه بخرم و بشینم این سرویس رو بصورت کامل و سِت بدوزم. کلی هم رفتم مدل های مختلف تو مغازه ها دیدم و برای خرید پارچه اش هم یه خیابون پر از پارچه فروشی رو زیر پا گذاشتم . اما هنوز نخریدم. وسواس به خرج میدم. اما با این وسواس ها حرص نمیخورم. ریلکس و باریک بینانه برخورد میکنم.حالا شما هم سعی کنید در این وسواس به خرج دادن ها راهنماییم کنید تا زودتر بخرم!

ضمنا ما به سقف مشترکی که قراره زیرش زندگیمونو شروع کنیم میگیم "خونه ی عشق"


کلمات کلیدی : وسایل خونه عشق (جهیزیه)

نوشته شده توسط یاس رازقی و بهارنارنج در ۱۳۸٩/۱/٢۸

نظرات ()
Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by formyramin This Themplate By Theme-Designer.Com