بازم طولانی

آقا من کاملا قبول دارم که پست هام خیلی طولانیه. شما خودتونو خسته نکنید. به قدر حوصله تون بخونیدماچ

+ دیروز اولین روزی بود که بعد از اینهمه تعطلات رفتم سر کار. حسی مثل این بچه های کلاس اولی داشتمخجالت. مانتو شلوار اتو میزدم.روز قبلش رفتم اصلاح. اتاق مرتب کردم. تو فکرم برنامه ریزی میکردم و ...نیشخند. دقیقا مثل دوران بچگی. منتها کیفیتش فرق میکنه. 

+ به اصرار زیاد رامین و اطرافیانم این سری دیگه گام های اولیه ی چاپ کتابمو برداشتم... نه اینکه بخوام کلاس بیام(شما که منو نمیشناسید) اما راستش حس کتاب داشتن برام لذت خاصی نداره. یعنی اصلا برام مهم نیست. الان ۴ ساله که این کتاب در دست چاپه! گاهی خودم خجالت میکشم از بس تو هر جایی که بیوگرافیم چاپ میشه مینویسن: "کتاب... وی در دست چاپ میباشد". اصرار رامینم از به طرف و صحبت چند روز پیش یه آدم مهم دیگه که خیلی قبولش دارم منو مجاب کرد این سری دیگه واقعا این کارو انجام بدم. خواهر رامین گرافیسته. از اون گرافیستای حسابی. خودش اعلام آمادگی کرد که طرح جلد و تصاویر صفحات رو انجام بده. دیشب باهاش تماس گرفتم و نشستیم مفصل حرف زدیم و هماهنگی ها رو انجام دادیم. آخه باید سه نسخه برای گرفتن شماره شابک یا همون مجوز ارشاد آماده کنیم. اداره ارشاد میگه اگه تو استان خودمون چاپش کنید ما یک سومش رو ازتون میخریم(اون از محیط کار، اینم از ارشاد که همش فکر میکنن حالا که با یکی از یه شهر دیگه ازدواج کردم...)

کتاب رو میخوام به بابا و مامانم و رامین هدیه کنم...

+ شدیدا رفتم تو فاز تحقیق در مورد قانون جذب. رامین شدیدا بهش اعتقاد داره. من همیشه به روحیه اش غبطه میخورم. باور کنید تا حالا آدمی تا این حد قوی ندیده بودم. یه جور خاصی کارهاشو انجام میده. بعدهم نتیجه اش از همه بهتره. منم چند روزه دارم روش تحقیق میکنم. تا حالا به این نتیجه رسیدم که این قانون وجود داره و یه حقیقت بزرگه. ولی هنوز نتونستم خودمو بسازم که بتونم اجراش کنم. ولی موفق میشم بالاخره!

+ حالا بازی ای که دوست خوب و خودساخته ام ، جوجو دعوتم کرده انجام بدم:

١- بزرگترین ترس زندگیم: یکی ترس از پیری(بخاطر چروک شدن پوست. نه مرگ)! و یکی ترس از دست دادن کسایی که دوستشون دارم...

٢- اگر ٢۴ ساعت نامرئی میشدم : خیلی برام مهم نیست. یعنی کار خاصی به نظم نمیرسه که بخوام انجام بدم و نیاز به نامرئی شدن داشته باشه.

٣- اگه قول چراغ جادو توانایی برآوردن یه آرزوی ۵ تا ١٠ حرفی من رو داشت : وصال با عزت

۴- کارتون مورد علاقه ی من در دوران کودکی : اول از همه پروفسور بالتازر(کلا یادمه کارتون ها و برنامه های مربوط به اختراعات رو خیلی دوست داشتم). بعد مهاجران رو خیییییییلی دوست داشتم. پرین هم خوب بود. حنا رو هم دوست داشتم و همیشه دنبال میکردم ولی نمیدونم چرا اون آهنگ اولش بهم استرس وارد می کرد. هنوزم وقتی آهنگ اولشو گوش میدم همین حسو دارم.

۵- در پختن چه غذایی تبحر ندارم: با کمال اعتماد به نفس عرض میکنم که هر نوع غذایی رو عالی درست میکنم(یه لحظه ترسیدم یکیتون یه روز مهمونم شید و غذام بد در بیاد. بخصوص از تو ترسیدم مارال!)

۶- اگه بخوام با تونل زمان به یه روز از زندگیمک سفر کنم چه روزیه؟ آینده که خودش در پیشه و میاد. ولی دلم میخواست به گذشته و روز عقدم سفر کنم.

٧- چه رنگی هستم؟ گاهی آبی روشن و گاهی لاجوردی.

٨- اولین واکنشم تو عصبانیت : کلا من در شروع عصبانیتم پرخاش نمیکنم. واکنشم بستگی به طرفم داره. اگه رامین باشه اول فقط در حد یکی دو تا جمله جوابشو میدم. بعد سکوت میکنم و هیچی نمیگم و اتفاقا از این سکوت من خیلی دلخور میشه. ولی اگه کس دیگه ای باشه بدون پرخاش همچین جوابشو میدم که تا ته بسوزه!

٩- اگه قرار باشه از ایران برم کجا رو انتخاب میکنم؟ من واقعا هیچوقت آرزو نکردم از ایران برم و آرزو هم نخواهم کرد. کشورم رو با همه چیش دوست دارم.

١٠- بهترین اس ام اس تو گوشیم: اگه منظور اس ام اسیه که الان تو گوشیم موجود باشه اینه : "فرد موفق کسی است که از آجرهایی که به سمت او پرتاب میشود یک بنا بسازد"

١١- اگه قرار باشه امشب سه نفر رو به مهمونی دعوت کنم : اگه منظور کسایی هستن که بتونن حتما بیان(یعنی تو همین شهر باشن) چرا دروغ بگم راستش هیچ کس! اینجا دوست و فامیل خیلی دارم اما اونجور که دلم میخواد پایه نیستن. ولی اگه بخواد محدودیت فاصله نداشته باشه خیلیا رو دوست دارم دعوت کنم.

١٢- یه بیت شعر که دوست دارم : برای منی که سرم همیشه پر از شعره این خیلی سخته که یه بیت رو معرفی کنم. یکیش اینه:

اشتباهی که همه عمر پشیمانم از آن               اعتمادیست که بر مردم دنیا کردم

١٣- اگه با خبر بشم که ٢۴ ساعت دیگه زنده ام: میرم پیش رامینم!

١۴- اولین دوست وبلاگیم: یادم نمیاد.

١۵- یه اسم دیگه برای وبلاگم: خاطرات روزانه ی من

١۶- خودم رو شبیه چه میوه ای میبینم؟ : هلوخنده

١٧- سه خصوصیت بدم : عجولم ، زودرنجم ، وقتی در حال انجام یه کار هستم گرچه داره موفقیت آمیز انجام میشه اما مدام حرصشو میخورم.

١٨ - کاش : حداکثر یک سال دیگه اون ور این روزگار باشم. اول خط آبی زندگی...

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیما

آخییییی...من بلاخره موفق شدم این صفحه رو باز کنم.... جوابای قشنگی دادی....بعد اون سه خصوصیت بدت دقیقاَ عین منه هااااا[نیشخند] و بنده اصلاَ آشپزی نمی کنم!!!! ایشالله ای کاش ات به زودی حقیقی میشه[ماچ]

جوجو

[زبان]سلام خانومی....مرسی که بازی کردی[زبان] بابا هلو! در مورد قانون جذب منم باهاش موافقم..در موردش یه سری نوشته دارم..یکی از دوستای وییم......تو وبش ازشگفته بود منم سیوش کردم..اگه خواستی بفرستمش برات... عکسای خونه عشق رو گذاشتم!

جوجو

من نظر نگذاشته بودمااااااااا پس کوشش؟![تعجب]

جوجو

در مورد نظرتت هم باید بگم ممنونم گل خانوم! دید از اون بشقاب مربعیا دارم! تو هم داری...ولی طرح شون فرق میکنه!وقتی داشتم از اون عکس میگرفتم یاد تو افتادم....باور کن راست میگم.... جوجوی خرسند![قلب]

جوجو

قانون جذب یعنی : من هر آنچه را که به آن توجه می کنم، به آن انرژی می دهم و بر آن تمرکز می کنم به زندگی ام جذب می کنم. خواه مثبت خواه منفی ! شما می توانید آنچه را که دوست دارید بیشتر و آنچه را که نمی خواهید کمتر به دست آورید. در نتیجه ، شما شغل مورد علاقه تان ، زندگی ایده آلتان ، همسر دلخواهتان ، سلامتی بدنتان و ... و همه آنچه را که در زندگی آرزو دارید خواهید داشت! (این چند خط و از کتاب نوشتم اما بقیش و خودم نوشتم ) قانون جذب یعنی اگه کسی این قانون و توی زندگیش پیاده کنه میتونه براحتی به هر چی که میخواد برسه . جذب کردن یعنی رسیدن به خواسته ها . شاید در کل همه ما این جمله رو شنیده باشیم که به هر چی که فکر کنیم همون میشه. قانون جذبم همینه یعنی فکر کردن به خواسته ها . یعنی فرستادن ارتعاش های مثبت به خواسته ها . همین! حالا چطوری ؟ حتما با خودتون میگید خوب کاری نداره که اگه اینطوری باشه من از صبح تا شب می شینم و به این فکر میکنم که به فلان خواستم یا آرزوم می رسم. نه خیر ! تنها فکر کردن کافی نیست. این فکر کردن شرط داره که یکیش ایمان و اطمینان داشتن به رسیدن به خواستس و یکی دیگش هم نوشتن . شاید باورتون نشه ولی می تون

جوجو

همین الان یه دفتریادداشت مخصوص جذباتون بردارید. از همین حالا خواسته هاتون رو توش بنویسید. فعلا از کوچیکاش شروع کنید تا بعدها که پیشرفت کردید به بزرگاش برسید. 1- در مرحله اول خواسته هاتون رو توی دفتر یادداشت کنید. مثلا : من از خدا و کائنات کمک می خوام تا در امتحان روز دوشنبه ساعت 10 قبول شم. توجه داشته باشید که روز و ساعت امتحان رو هم بنویسید. شما دارید درخواست می کنید و قراره نیرویی به شما کمک بکنه . پس باید بدونه چه روزی و چه ساعتی باید به کمک شما بیاد. حتی می تونید نمره ای رو که دوست دارید بیارید رو هم مشخص کنید. سعی کنید خواسته هاتون رو به صورت جزء به جزء بنویسید. مثلا اگه ماشین میخواید رنگ و مدل ماشین رو هم بنویسید. برای مثال یادتونه که گفتم امتحان اکسل داشتم و اصلا حتی پکیج آموزشی اکسل رو که شامل کتاب و سی دی و اینا بود رو حتی باز هم نکرده بودم (مگه این وبلاگ نویسی و وبلاگ خونی میزاره) نیم ساعت قبل از امتحان توی دفترم نوشتم که " از خدا و کائناتش کمک میخوام تا امتحان امروز رو با نمره خوب قبول بشم" اگه می خواستم با خودم فکر کنم که وا؟ مگه میشه؟ من هیچی بلد نیستم بعد برم قبول شم مطمئنا نمی تون

جوجو

- شما کار دیگه ای ندارید. همین ! فقط خواسته هاتون رو بنویسید و ارتعاش های مثبت خودتون رو به سمتش پرتاب کنید و ایمان داشته باشید که به خواستتون در زمانی که خودتون مشخص کردید می رسید. مثلا وقتی مراحل بالا رو انجام داید همش به خودتون و اطرافیانتون بگید من می دونم یه ماشین خوب تا فلان تاریخ می خرم، یا قبل از اینکه برید سر امتحان به اطرافیانتون بگید من مطمئن قبول میشم. 4- وقتی به خواستتون رسیدید از خداوند و کائنات بخاطر رسیدن به خواستتون تشکر کنید. وقتی مثلا همکار من برای من کاری انجام بده و من ازش به خوبی و از صمیم قلب تشکر کنم دفعه بعد اگر کاری بخوام برام زودتر و از روی عشق اون کار و انجام میده . اما اگه درست و حسابی ازش تشکر نکنم اگه دفعه دیگه ازش کاری بخوام سعی میکنه که یا از زیرش در بره یا اینکه برای از سر وا کردن خودش اون کار و برام انجام میده و شاید هم بهانه ای بیاره و اصلا انجام نده . پس ! یادتون باشه بعد از رسیدن به هر خواسته ای از خداوند و کائناتش از طریق نوشتن تشکر کنید. مطمئن باشید دفعه بعد زودتر شما رو به خواستتون می رسونه . زندگی هر انسانی زاییده فکرشه . هرطور که فکر کنید در آینده همون طور که فکر ک

جوجو

پس خواهش می کنم خوبی ها و خوشی های زندگیتون رو ببینید. به خوشبختی فکر کنید. به آرزوهاتون فکر کنید. انرژی های مثبت رو هم جذب کنید و هم به دیگران هدیه بدید. در آخر می خوام یه مثلا ساده براتون بزنم. این چند روزه همش به این فکر می کردم که درسته با شرکت در همایش آقای عباس منش در مورد قانون جذب یه مقدار اطلاعات کسب کردم. اما چون دوره همایش رو کامل نرفتم خیلی چیزا رو هنوز نمی دونم. همش فکر می کردم که چطوری می تونم براتون قانون جذب و خوب توضیح بدم. یه جوری که دقیقا متوجه این قانون بشید. تو همین فکرا بودم که آقای خونه با کتاب " قانون جذب " در دست وارد خونه شد. خیلی خوشحال شدم. یه دور کتاب و خوندم تا بتونم اطلاعات بهتر و بیشتری رو در اختیارتون قرار بدم. در واقع من این کتاب و جذب کردم که آقای خونه همون ساعت اتفاقی سر راش این کتاب و می بینه و میخره میاره خونه . اینم یه مثال بود برای اینکه بیشتر به قدرت جذب پی ببرید. برای اینکه بتونید زودتر به جذباتون برسید باید تمرین داشته باشید. از خواسته های کوچیک شروع کنید تا به خواسته های بزرگ برسید. در رابطه با همایش های استاد عباس منش و خانم تیموری به زودی هم آدرس و هم

جوجو

چون زیاد بود چند قسمتی فرستادم..اگه نصفه اومده...بگو دوباره بفرستم...اینا همش دنباله همه ها[قلب]

ساسا

سلام یاس عزیزم...خوبی؟بالاخره برگشتی؟؟ نمی دونی این صفحه چقدر سخت باز میشه... امیدوارم کتابت پرفروش ترین کتاب سال بشه[گل] ولی باید به ما هم معرفی کنی تا بخونیمشا...[ماچ]