درس بگیرید

بالاخره رئیس تصمیماتشو عملی کرد و ابلاغ خانوم م رو زد برای دبیرخانه. من در تمام مدت این ماجرا فقط سکوت کردم و هیچ دخالتی نکردم. کلی با رئیس رفتند و اومدند. کلی همه رو حرص داد. زیر بار حرف رئیس نمیرفت! شما این آدمو نمیشناسین. اگه مشکل روانی هم داره از من و شما خیلی زرنگ تره. راستی این اواخر به یه مساله ای مشکوک شده بودم. دیدم مدام میخواد سعی کنه کارای منو یاد بگیره! مثلا با اصرار ازم میخواست فلان کارمو بهش یاد بدم! من ساده هم پیش خودم فکر میکردم شاید میخواد انتقالی بگیره (خیلی وقته پیگیره) و میخواد اگه اونجا رفت به تمام کار بخشمون احاطه داشته باشه. تا اینکه امروز رئیس باهام حرف هایی زد که جا خوردم. رئیس گفت دیگه از این تاریخ به بعد نه براش دلسوزی کن و نه کوچکترین حرف محرمانه ای بهش بزن. گفتم چرا؟ گفت: دم به دم میاد پیش من و میگه پست تو رو بدم بهش!!!!!!! رئیس همینطور که عصبانی حرف میزد گفت : مگه مغز خر خوردم که بیام بخش تو که بی نقص ترین قسمت اداره ی ماست رو بدم به کسی که مشکل روانی داره و از پس یه کار کوچیک بر نمیاد؟ اصلا کار تو که نقصی نداره که من بخوام مسئولیتتو ازت بگیرم. بعد هم ادامه داد : این خانوم شدیدا با تو مشکل داره و تو حواست نیست. این دلسوزی ها و مهربونی ها تو اجتماع امروز درست نیست. من تا حالا بهت چیزی نگفتم ولی تو مثل خواهرمی. نمیخوام ضربه بخوری. تو این ور داری بهش محبت میکنی اما اون اونطرف از ایجاد هر مشکلی برا تو مضایغه نمیکنه.

خلاصه با حرف های رئیس یه مقدار آروم شدم. از اینکه پشتمه دلم گرم شد و برای من همین کافیه که یکی که قبولش دارم پشتم باشه. من هیچوقت نامردی هایی که خانوم م در حقم کرد رو فراموش نخواهم کرد و تا عمر دارم یادم خواهد موند که به ظاهر و شررایط جسمی آدم ها اعتماد نکنم. شما هم از ماجرای من درس بگیرید!

دوستان، احتمال داره از این به بعد همه ی پست هامو رمز دار کنم و هر چند وقت یه بار رمزو عوض کنم. اگه دیدین رمز عوض شده بگید تا بهتون بگم.

/ 3 نظر / 2 بازدید
هلیا

عزیزم فک کنم آپ آخرت برام نمیاد؟ بعد ازین هم نوشتی؟؟ من برای این کامنت گذاشته بودم آخه [نگران]

الیور و جنی.

اره من این وبتو بیشتر دوست دارم[خجالت] چون ساده تر و روان تره[خجالت] ممنون که ادرسشو بهم دادی.[بغل]

north

چه رئیس خوبی